W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator folii
opis stanowiska
- praca przy obsłudze maszyn do produkcji folii termokurczliwej oraz konfekcji folii stretch.
- praca w systemie 4 zmianowym(12h) bądź 2 zmianowym (8h)
- Praca wymaga wzmożonego wysiłku fizycznego
wymagania
- dyspozycyjność
- sumienność i rzetelność
- umiejętność organizacji pracy
- chęć i motywacja do pracy
oferujemy
- stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z stabilną pozycją na rynku
- atrakcyjne wynagrodzenie
Osoby zainteresowane mogą przesłać swoje CV na adres e-mail rekrutacja@nan.iq.pl bądź skontaktować się pod nr telefonu 58/53111908 w 112 .

Mile widziane osoby posiadające stopień niepełnosprawności . Firma posiada Status Zakładu Pracy Chronionej

folia termokurczliwa , worki foliowe, folia polietylenowa